POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Szkolny Turniej gry a vista na fortepianie

3. edycja Turnieju odbędzie się 18 kwietnia 2020 r.
REGULAMIN TURNIEJU

LAUREACI


13 IV 2019 r., II Turniej gry a vista na fortepianie


FINALISTKĄ klas 1–3 została
Zofia Jaskułowska
kl. 3

FINALISTAMI
klas 4–6 zostali:
Aleksander Rotkiewicz kl. 3
Zuzanna Michałowicz kl. 5
Artur Lubas kl. 6

     Klasa 1 cyklu 6-letniego
WYRÓŻNIAJĄCE się wykonanie w klasie 1 – Dorota Zadrąg
DYPLOM za odwagę – Emilia Bogaj, Leon Gyurkovich, Alicja Krzywkowska oraz Alicja Zalewska

     Klasa 2 cyklu 6-letniego
WYRÓŻNIAJĄCE się wykonanie w klasie 2 – Oskar Purta oraz Joanna Rogowska

     Klasa I cyklu 4-letniego
WYRÓŻNIAJĄCE się wykonanie w klasie I – Anastazja Grabczan oraz Emilia Jarosz

     Klasa 3 cyklu 6-letniego
WYRÓŻNIAJĄCE się wykonanie w klasie 3 – Zofia Jaskułowska, Maja Krejner oraz Aleksander Rotkiewicz

     Klasa 4 cyklu 6-letniego
WYRÓŻNIAJĄCE się wykonanie w klasie 4 – Julia Kasperek, Eryk Ryński oraz Katarzyna Ziomek (skrzypce)

     Klasa 5 cyklu 6-letniego
WYRÓŻNIAJĄCE się wykonanie w klasie 5 – Zuzanna Michałowicz

     Klasa 6 cyklu 6-letniego
WYRÓŻNIAJĄCE się wykonanie w klasie 6 – Artur Lubas oraz Piotr Rempała

14 IV 2018 r., I Turniej gry a vista na fortepianie


WYRÓŻNIENIA w I Grupie otrzymali:
     Aleksander Rotkiewicz - 2 klasa – fortepian - oraz DYPLOM za OSOBOWOŚĆ ARTYSTYCZNĄ TURNIEJU, Najlepsze wykonanie w I i II Grupie i Wyróżnienie w Finale
     Zofia Jaskułowska - 2 klasa – fortepian – oraz WYRÓŻNIENIE także w II Grupie
     Jeremi Zawistowski - 1 klasa – fortepian
     Weronika Dziubek - 2 klasa – fortepian

WYRÓŻNIENIA w II Grupie otrzymali:
     Zuzanna Michałowicz - 3 klasa – fortepian - oraz DYPLOM za Najlepsze wykonanie w II Grupie i Wyróżnienie w Finale
     Edyta Borzym - 3 klasa – fortepian
     Katarzyna Ziomek - 3 klasa – skrzypce
     Bartosz Mazurek - 4 klasa – fortepian
     Oliwia Walkiewicz - 4 klasa – fortepian

WYRÓŻNIENIA w III Grupie otrzymali:
     Julia Albrechcińska - 6 klasa – fortepian – oraz DYPLOM za Najlepsze wykonanie w Finale
     Artur Lubas - 5 klasa – fortepian – oraz Dyplom za Najlepsze wykonanie w III Grupie i Wyróżnienie w Finale
     Kaja Przewoźniczuk - 6 klasa – fortepian - oraz Wyróżnienie w Finale