POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Pierwsze spotkania organizacyjne z pedagogami w roku szkolnym 2019/2020


Zapraszmy na pierwsze spotkania organizacyjne pedagogów z rodzicami/opiekunami uczniów w celu zapisania ich na wybrane przez siebie zajęcia teoretyczne oraz ustalenie tygodniowego planu zajęć indywidualnych.
Sekretariat nie może pośredniczyć w zapisywaniu uczniów na zajęcia. Terminy spotkań są uzupełniane w miarę otrzymywanych informacji od pedagogów.

Plan spotkań

Pedagog -
Nazwisko Imię
przedmiot instrument
dzień
godz.
sala
Sobiecka Anna orkiestra wt. 3 IX godz. 17
aula
Siczek Elżbieta
chór


akompaniament
pt. 6 IX


brak info.
godz. 15, kl. 3 i I
godz. 16, kl. 4 i II
godz. 17, kl. 5,6,III,V
brak info.
aula
Zakrzewski Tadeusz orkiestra dęta sob. 14 IX godz. 12
aula
Czechak Aldona teoria czw. 5 IX
pt. 6 IX
w godz. 16-17.30
w godz. 16-17.30
sala 107
sala 107
Falkowska Anna (zastępstwo) teoria śr. 4 IX w godz. 16.30-17.30 sala 107
Gromek Monika teoria czw. 5 IX w godz. 16-17.30 sala 108
Sawa Aleksandra teoria pt. 6 IX w godz. 17-18 sala 105
Szpotakowska Aneta teoria czw. 5 IX
pt. 6 IX
w godz. 16-17.30
w godz. 16-17.30
sala 105
sala 108
Bieńkuński Marek akompaniament brak info. brak info. sala
Celiński Krzysztof gitara pon. ? godz. 16.30-17 sala 106
Chabiera Marek fortepian pt. 6 IX godz. 18-19 sala 28
Czachowska Małgorzata klarnet pon. 2 IX po inauguracji sala 15
Dubieniecka Ewa fortepian czw. 5 IX godz. 16 sala 25
Dubieniecki Waldemar akordeon pon. 2 IX po inauguracji
gab. 5
Dylewski Piotr fortepian pon. 2 IX po inauguracji sala 30
Gliński Piotr perkusja pon. 2 IX po inauguracji sala 12
Gołębiewska Joanna fortepian śr. 4 IX godz. 17 sala 22
Grabuś Tomasz wiolonczela pon. 2 IX po inauguracji sala 17
Grande Elżbeta skrzypce pt. 6 IX godz. 19 sala 109
Hartman Wojciech skrzypce czw. 5 IX godz. 16 sala
Hejduk-Domańska Agnieszka fortepian pon. 2 IX po inauguracji
gab. 7
Kijewska Lidia skrzypce pt. 6 IX godz. 16.30 sala 22
Kram Marcin perkusja czw. 5 IX godz. 17.15 sala 12
Kraski Paweł trąbka czw. 5 IX godz. 16.30 (zmiana) sala 16
Kuśmierski Robert akordeon wt. 3 IX godz. 18 sala 15
Łukasiewicz Danuta skrzypce czw. 5 IX godz. 17 sala 22
Maliszewski Krzysztof fortepian wt. 3 IX godz. 17 sala 27
Miłakowska-Kraski Anna fortepian czw. 5 IX godz. 16 sala 31
Nałęcz-Kilen Marta fortepian śr. 4 IX godz. 16.30 sala 28
Pęcikiewicz Hanna fortepian
akompaniament
czw. 5 IX
później
godz. 16
później
sala 29
Pindakiewicz Michał gitara śr. 4 IX godz. 16 sala 24
Radziewicz Marlena fortepian
akompaniament
wt. 3 IX
później
godz. 18
później
sala 30
Rimkus Olena akompaniament brak info. brak info sala 33
Rułka Ewa flet czw. 5 IX godz. 16.30 sala 109
Skwarska Bełła fortepian śr. 4 IX godz. 16 sala 33
Stecyk Lidia fortepian wt. 3 IX godz. 17 sala 25
Stępniak Tatiana fortepian czw. 5 IX godz. 19 sala 27
Szalecka-Rosołowska Maria fortepian wt. 3 IX godz. 17 sala 21
Szalińska-Zaziębło Anna skrzypce czw. 5 IX godz. 17.30 sala 26
Sułek-Szeliga Anna klarnet pt. 6 IX godz. 16.30 sala 20
Świderski Marcin saksofon czw. 5 IX godz. 16.30 sala 108
Świerczyńska Urszula fortepian wt. 3 IX godz. 16 sala 32
Święs Joanna wiolonczela śr. 4 IX godz. 16.30 sala 17
Tomaszewska-Węcławiak Iwona fortepian
akompaniament
pt. 6 IX
później
godz. 19 (zmiana)
później
sala 26
Wasko Danuta fortepian czw. 5 IX godz. 18 sala 21
Wasko Taras fortepian pt. 6 IX godz. 18 sala 29
Wota Izabela skrzypce wt. 3 IX godz. 16.30 sala 23
Wysocka Alicja skrzypce czw. 5 IX godz. 17.30 sala 20
Zakrzewski Tadeusz fagot śr. 4 IX godz. 16 sala 110

Budynek naszej szkoły został objęty projektem MKiDN, który przewiduje między innymi komplementarne wsparcie rozbudowy i modernizacji infrastruktury kultury i szkolnictwa artystycznego. Współrealizatorem projektu jest CEA.


Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z treścią strony www.dur-moll.pl, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności z wiedzy teoretycznej lub przeprowadzić kilka ćwiczeń z kształcenia słuchu.  Skorzystaj i poleć innym.